TOK 2021 dagschema's & uitslagen
ZONDAG 25 juli
TIJD  POULE    NAMEN
13:00 MD456-A  Sigrid kooijman & Krijn Reinigert - Martine de Graag & Bart Zeeders 6-1/6-0
13:00 HE-A     Darryl Cop - Detlef Henkel 6-0/6-0
13:00 MD78-A   Gertjan Trompetter & Trijnie Tonkes - Floor Lems & Chris Hagen 2-6/6-4/10-3
13:00 MD78-B   Jannet Müller & Popke van der Hoek - Brecht van Abbema & Bart Aten 7-6/7-6
14:15 DD-A     Esmee joosten & Lynn Vleugels - Annriette van Duyvenbode & Christian 's-Gravemade 6-1/6-1
14:15 HE-B     Max Reinigert - Gerrit Slot 6-3/6-2
14:15 HD456-A  Hans Bisschops & Arjen van Leeuwen - Gerard Scholten & Niek Scholten 7-5/7-5 
15:30 HD456-C  Cees Schipper & Menno Stok - Popke van der Hoek & Henk Ree 6-0/6-2
15:30 MD78-C   Sandra Cop & Jan Cop - Marleen van Heuveln & Anne Schaafsma 6-1/6-3
16:45 HE-B     Max Reinigert - Hans Gerlofsma 1-6/7-5/5-10  
18:00 HD456-A  Gerard Scholten & Niek Scholten - Bart Aten & Pummy Müller 6-0/6-4
18:00 HD78-C   Chris Hagen & Marc Hagen - Douwe Sieperda & Chris Smit 6-1/6-3
19:15 DD-B     Martine de Graag & Marleen Blikman - Maud Christiaanse & Sandra Cop 6-2/5-7/7-10
19:15 HD456-A  Darryl Cop & Henk Klompmaker - Hans Bisschops & Arjen van Leeuwen 6-2/6-1
19:15 HD78-C   Wes Heemskerk & Jan Kraan - Sil Christiaanse & Max Kooijman 6-4/6-2
19:15 HD78-A   Henk Jan van Essen & Hans Gerlofsma - Jaap Nagtegaal & Gerrit Slot 6-4/6-1
20:30 MD456-B  Marit Smit & Ton Druppers - Cees Schipper & Fleur Schipper 6-4/4-6/11-9
20:30 MD78-B   Angelique Brethouwer & Bert Brethouwer - Eefje Smit & Douwe Sieperda 6-0/3-6/12-10

MAANDAG 26 juli       
TIJD  POULE    NAMEN
13:00 DD B     Martine de Graag & Marleen Blikman - Angelique Brethouwer & Floor Lems 6-4/2-6/10-2
13:00 HD456-A  Darryl Cop & Henk Klompmaker - Bart Aten & Pummy Müller 6-0/6-0
13:00 HD456-B  Duco Deetman & Tjip Deetman - Han Homminga & Arjan van Vliet 7-5/3-6/10-6
13:00 MD78-C   Tjarda van der Beek & Rene Goedhart - Maud Christiaanse & Gerard Scholten 6-7/7-5/10-7
14:15 MD456-B  Annriette van Duyvenbode & Menno Stok - Cees Schipper & Fleur Schipper 6-1/7-6
14:15 MD456-A  Sigrid kooijman & Krijn Reinigert - Arjen van Leeuwen & Ratree Kraiklin 6-3/6-1
14:15 HE-A     Martin Kooijman - Detlef Henkel 6-2/6-1
15:30 MD78-B   Jannet Müller & Popke van der Hoek - Angelique Brethouwer & Bert Brethouwer 6-0/6-1
15:30 HE-B     Duco Deetman - Gerrit Slot 6-0/6-1
16:45 MD456-B  Marit Smit & Ton Druppers - Esmee Joosten & Henk Klompmaker 4-6/7-6/8-10
16:45 MD78-A   Gertjan Trompetter & Trijnie Tonkes - Lynn Vleugels & Arjan van Vliet 6-1/6-2
18:00 HD78-B   Bert Prins & Jan Tuitjer - Hugo Christiaanse & Rene Goedhart 1-6/6-7
18:00 HD78-B   Jan Cop & Jannick Ree - Clemens Beutick & Eric Hafkamp 7-5/6-1
18:00 HE-B     Tjip Deetman - Max Reinigert 6-0/6-0
19:15 DD-A     Sacha Deetman & Marit Smit - Karen Smit & Eefje Smit 6-2/6-7/10-3
19:15 HD78-C   Sil Christiaanse & Max Kooijman - Douwe Sieperda & Chris Smit 6-2/6-2
19:15 HE-A     Darryl Cop - Martin Kooijman 6-1/6-0
19:15 HD78-A   Gertjan Trompetter & Wim Deetman - Cor van Beek & Nico de Boer 6-3/6-3
20:30 DD-B     Sandra Poelman & Maud Tromp - Maud Christiaanse & Sandra Cop 6-0/6-2
20:30 HD456-C  Cees Schipper & Menno Stok - Johannes Mooij & Hans Mooij 6-2/6-2

DINSDAG 27 juli       
TIJD  POULE    NAMEN
13:00 MD456-B  Annriette van Duyvenbode & Menno Stok - Esmee Joosten & Henk Klompmaker -> opgave A & M
13:00 MD78-A   Lynn Vleugels & Arjan van Vliet - Désirée Murk & Bert Murk 6-1/6-1
13:00 HD78-B   Clemens Beutick & Eric Hafkamp - Hugo Christiaanse & Rene Goedhart 6-3/6-0
14:15 HD456-C  Ton Druppers & Martin Kooijman - Popke van der Hoek & Henk Ree 6-4/6-1
14:15 DD-B     Maud Christiaanse & Sandra Cop - Angelique Brethouwer & Floor Lems 2-6/2-6
14:15 HD78-C   Chris Hagen & Marc Hagen - Wes Heemskerk & Jan Kraan 6-2/6-2
14:15 HD78-A   Cor van Beek & Nico de Boer - Jaap Nagtegaal & Gerrit Slot 6-3/6-3
15:30 HD78-A   Gertjan Trompetter & Wim Deetman - Henk Jan van Essen & Hans Gerlofsma 6-3/6-1
15:30 HE-A     Detlef Henkel - Ioan Vlad 6-0/6-1
16:45 MD78-C   Sandra Cop & Jan Cop - Maud Christiaanse & Gerard Scholten 6-3/6-2
16:45 MD78-B   Brecht van Abbema & Bart Aten - Eefje Smit & Douwe Sieperda 6-3/3-6/4-10
16:45 HD456-C  Johannes Mooij & Hans Mooij - Popke van der Hoek & Henk Ree 6-3/6-3
16:45 HD456-B  Krijn Reinigert & Max Reinigert - Han Homminga & Arjan van Vliet 6-4/3-6/1/10
18:00 DD-B     Sandra Poelman & Maud Tromp - Martine de Graag & Marleen Blikman 6-1/6-1
18:00 HD78-C   Chris Hagen & Marc Hagen - Sil Christiaanse & Max Kooijman 2-6/3-6
18:00 MD78-C   Tjarda van der Beek & Rene Goedhart - Marleen van Heuveln & Anne Schaafsma 6-1/6-2
18:00 HE-B     Hans Gerlofsma - Gerrit Slot 6-1/6-2
19:15 DD-A     Karen Smit & Eefje Smit - Esmee joosten & Lynn Vleugels 1-6/7-6/10-12
19:15 HE-B     Tjip Deetman - Duco Deetman 6-2/6-2
19:15 HD456-C  Cees Schipper & Menno Stok - Ton Druppers & Martin Kooijman 6-0/6-2
19:15 HD78-B   Jan Cop & Jannick Ree - Bert Prins & Jan Tuitjer 6-0/6-0
20:30 MD456-A  Arjen van Leeuwen & Ratree Kraiklin - Martine de Graag & Bart Zeeders 3-6/2-6

WOENSDAG 28 juli       
TIJD  POULE    NAMEN
13:00 MD78-C   Sandra Cop & Jan Cop - Tjarda van der Beek & Rene Goedhart 6-2/0-6/8-10
13:00 HD78-C   Wes Heemskerk & Jan Kraan - Douwe Sieperda & Chris Smit 6-3/6-0
13:00 MD456-A  Arjen van Leeuwen & Ratree Kraiklin - Karen Smit & Arjan Vianen 6-4/6-4
14:15 DD-A     Sacha Deetman & Marit Smit - Esmee joosten & Lynn Vleugels 6-1/6-1
14:15 HD456-C  Ton Druppers & Martin Kooijman - Johannes Mooij & Hans Mooij 7-5/6-3
14:15 HD78-A   Cor van Beek & Nico de Boer - Henk Jan van Essen & Hans Gerlofsma 6-3/7-5
15:30 HD456-A  Hans Bisschops & Arjen van Leeuwen - Bart Aten & Pummy Müller 6-1/7-5
15:30 HD456-A  Darryl Cop & Henk Klompmaker - Gerard Scholten & Niek Scholten 6-3/6-2
15:30 HE-B     Duco Deetman - Max Reinigert 6-1/6-0
16:45 MD78-A   Floor Lems & Chris Hagen - Lynn Vleugels & Arjan van Vliet 6-0/6-4
16:45 HD78-A   Gertjan Trompetter & Wim Deetman - Jaap Nagtegaal & Gerrit Slot 6-1/6-2
16:45 HD78-B   Clemens Beutick & Eric Hafkamp - Bert Prins & Jan Tuitjer 6-0/6-2
18:00 MD456-A  Martine de Graag & Bart Zeeders - Karen Smit & Arjan Vianen 6-3/6-2
18:00 MD78-B   Jannet Müller & Popke van der Hoek - Eefje Smit & Douwe Sieperda 6-1/6-1
18:00 HE-B     Tjip Deetman - Hans Gerlofsma 6-0/6-0
18:00 HE-A     Martin Kooijman - Ioan Vlad 6-0/6-0
19:15 MD78-B   Brecht van Abbema & Bart Aten - Angelique Brethouwer & Bert Brethouwer 6-7/6-7
19:15 HD456-B  Duco Deetman & Tjip Deetman - Krijn Reinigert & Max Reinigert 7-6/6-3
20:30 HD78-B   Jan Cop & Jannick Ree - Hugo Christiaanse & Rene Goedhart 6-1/6-1

DONDERDAG 29 juli       
TIJD  POULE    NAMEN
13:00 DD-B     Sandra Poelman & Maud Tromp - Angelique Brethouwer & Floor Lems 7-6/6-1
13:00 HE-B     Tjip Deetman - Gerrit Slot 6-1/6-0
13:00 HE-B     Duco Deetman - Hans Gerlofsma 6-2/6-7/10-6
14:15 MD456-A  Sigrid kooijman & Krijn Reinigert - Karen Smit & Arjan Vianen 6-2/6-1
14:15 MD456-B  Esmee Joosten & Henk Klompmaker - Cees Schipper & Fleur Schipper 6-2/6-3
14:15 HE-A     Darryl Cop - Ioan Vlad 6-0/6-0

KWARTFINALES (donderdag 29 juli)
TIJD  CATEGORIE NAMEN
14:15 HD78      Sil Christiaanse & Max Kooijman - Cor van Beek & Nico de Boer 6-1/7-5
15:30 HD456     Duco Deetman & Tjip Deetman - Gerard Scholten & Niek Scholten 6-3/6-3
15:30 HD78      Gertjan Trompetter & Wim Deetman - Wes Heemskerk & Jan Kraan 6-3/4-6/7-5
15:30 MD78      Angelique Brethouwer & Bert Brethouwer - Sandra Cop & Jan Cop 1-6/6-4/2-6
15:30 MD78      Tjarda van der Beek & Rene Goedhart - Floor Lems & Chris Hagen 2-6/4-6
17:00 HD456     Cees Schipper & Menno Stok - Hans Bisschops & Arjen van Leeuwen 6-3/6-3
17:00 HD456     Han Homminga & Arjan van Vliet - Ton Druppers & Martin Kooijman 4-6/6-0/6-3
18:30 HD78      Jan Cop & Jannick Ree - Henk Jan van Essen & Hans Gerlofsma 6-0/6-1
18:30 HD78      Clemens Beutick & Eric Hafkamp - Chris Hagen & Marc Hagen 4-6/1-6
18:30 MD78      Jannet Müller & Popke van der Hoek - Maud Christiaanse & Gerard Scholten 6-3/7-5
20:00 HD456     Darryl Cop & Henk Klompmaker - Johannes Mooij & Hans Mooij 6-0/6-1
20:00 MD78      Gertjan Trompetter & Trijnie Tonkes - Eefje Smit & Douwe Sieperda 6-3/6-0


VRIJDAG 30 juli - HALVE FINALES
TIJD  CATEGORIE NAMEN
13:00 HD78      Gertjan Trompetter & Wim Deetman - Chris Hagen & Marc Hagen 6-4/6-4
13:00 HD78      Jan Cop & Jannick Ree - Sil Christiaanse & Max Kooijman 6-2/6-1
14:30 HD456     Darryl Cop & Henk Klompmaker - Han Homminga & Arjan van Vliet 4-6/6-2/6-4
14:30 HD456     Duco Deetman & Tjip Deetman - Cees Schipper & Menno Stok 4-6/6-4/6-7
16:00 MD456     Sigrid kooijman & Krijn Reinigert - Marit Smit & Ton Druppers 6-1/6-2
16:00 DD        Sandra Poelman & Maud Tromp - Esmee joosten & Lynn Vleugels 2-6/2-6
17:30 MD78      Jannet Müller & Popke van der Hoek - Floor Lems & Chris Hagen 7-6/7-5
17:30 MD78      Gertjan Trompetter & Trijnie Tonkes - Sandra Cop & Jan Cop 1-6/3-6
19:00 HE        Darryl Cop - Duco Deetman 6-1/6-2
19:00 HE        Tjip Deetman - Martin Kooijman 6-0/6-2
20:30 MD456     Esmee Joosten & Henk Klompmaker - Martine de Graag & Bart Zeeders 2-6/7-5/1-6

ZATERDAG 31 juli

HALVE FINALE
TIJD  CATEGORIE NAMEN
13:00 DD        Sacha Deetman & Marit Smit - Angelique Brethouwer & Floor Lems 6-1/6-3

FINALE
TIJD  CATEGORIE NAMEN
13:30 MD78      Sandra Cop & Jan Cop - Jannet Müller & Popke van der Hoek 3-6/5-7
15:00 HE        Darryl Cop - Tjip Deetman 7-6/2-6/3-6
16:30 DD        
Sacha Deetman & Marit Smit - Esmee joosten & Lynn Vleugels 7-6/6-4
16:30 HD78      Gertjan Trompetter & Wim Deetman - Jan Cop & Jannick Ree 6-4/3-6/4-6
18:00 MD456     Sigrid kooijman & Krijn Reinigert - Martine de Graag & Bart Zeeders 7-5/3-6/6-2
18:00 HD456     Darryl Cop & Henk Klompmaker - Cees Schipper & Menno Stok 6-3/6-1

20:00           PRIJSUITREIKING