TOK 2022 poule indeling

versie: 23 juli 2022 20:00

HEREN ENKEL    
POULE A    
NR    NAAM
1    Darryl Cop
2    Bram Sikking
3    Detlef Henkel
4    Beauyen Wijkhuizen
    
POULE B    
NR    NAAM
1    Tjip Deetman
2    Bert Wassink
3    Duco Deetman
4    Max Reinigert
5    Jan Symon van Reijen
    
De beste twee spelers per poule gaan door naar de halve finales.    
    
DAMES DUBBEL    
POULE A    
NR    NAAM
1    Karen Schreuder & Marit Smit
2    Maud Christiaanse & Sandra Cop
3    Nicole van Rosmalen & Eefje Smit
    
POULE B    
NR    NAAM
1    Brecht van Abbema & Mees Christiaanse
2    Nelleke Stada & Trijnie Tonkes
3    Angelique Brethouwer & Els van der Wielen
    
De beste twee teams per poule gaan door naar de halve finales.    
    
HEREN DUBBEL 4/5/6    
POULE A    
NR    NAAM
1    Henk Klompmaker & Bart Zeeders
2    Duco Deetman & Tjip Deetman
3    Krijn & Max Reinigert
4    Detlef Henkel & Jan Symon van Reijen
    
POULE B    
NR    NAAM
1    Darryl Cop & Jan Cop
2    Sander Lukas & Menno Stok
3    Ton Druppers & Martin Kooijman
4    Arjen van Leeuwen & Gert Jan Trompetter
    
De beste twee teams per poule gaan door naar de halve finales.    
    
HEREN DUBBEL 7/8    
POULE A    
NR    NAAM
1    Jan Cop & Jannick Ree
2    Chris & Marc Hagen
3    Bart Aten & Pummy Müller
4    Hugo Christiaanse & Rene Goedhart
5    Douwe Sieperda & Chris Smit
    
POULE B    
NR    NAAM
1    Hans Bisschops & Bert Brethouwer
2    Hans Gerlofsma & Duncan Müller
3    Romke Elferink & Gerard Scholten
4    Sil Christiaanse & Max Kooijman
5    Wietse Jan Kooistra & Niels Prent
    
De beste twee teams per poule gaan door naar de halve finales.    
    
GEMENGD DUBBEL 4/5/6    
POULE A    
NR    NAAM
1    Sterre Deetman & Johannes Mooij
2    Tiada Vogel & Wes Heemskerk
3    Martine de Graag & Henk Klompmaker
4    Tjarda van der Beek & Andre Bergsma
    
POULE B    
NR    NAAM
1    Sigrid Kooijman & Krijn Reinigert
2    Karen Schreuder & Martin Kooijman
3    Caty Collé & Bert Wassink
4    Marit Smit & Ton Druppers
5    Jannet & Kelvin Müller
    
De beste twee teams per poule gaan door naar de halve finales.    
    
GEMEND DUBBEL 7/8    
POULE A    
NR    NAAM
1    Gerda de Beer & Arjen van Leeuwen
2    Sandra Cop & Beauyen Wijkhuizen
3    Vanessa Lublink & Marc Hagen
4    Monique Scholten op Reimer & Hessel-Geert Bok
    
POULE B    
NR    NAAM
1    Veerle Bergsma & Sander Lucas
2    Esmee Joosten& Hans Gerlofsma
3    Christian & Bart Aten
4    Petra Poiesz & Ties de Boer
    
POULE C    
NR    NAAM
1    Mees Christiaanse & Chris Hagen
2    Nicole van Rosmalen & Jannick Ree
3    Angelique & Bert Brethouwer
4    Maud Christiaanse & Gerard Scholten
5    Eefje Smit & Douwe Sieperda
    
De beste twee teams per poule en de twee beste nummers drie    
gaan door naar de kwartfinales.